DATABÁZE DJS A GOGO

 

Amanda Wild

Narozen/a:24.05.1984
Zaměření:gogo
Výška:170 cm
Míry:nevim
Pohlaví:žena
Bydliště:Teplice (sev.čechy)
Regiony působnosti: Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Styly: disco, electro, hiphop, house, jungle/dnb, latino, raggajungle, rnb
Zkušenosti:...zruba 6 let...netančím klasické goučko někde na podiu nebo na kostce ,... tančím jen u tyče....proč?..protože mi to bez tyče vůbec nejde a nebaví mě to... =)
Speciality:Topless ... No problem... bahení zápasy,mokré tričko...
Telefon:723077821
Vlastní komentář:V současné době pracuji v zahraničí /Německo/ a občas i v ČR. Nejsem žádná "barbína",nemám míry 90-60-90, ale určitě nezkazím žádnou srandu =)
 
 

DOPORUČUJEME

 
Syncopix: "Inspiruji se dnem i nocí, pláčem i bojem, opilcem i krásnou dívkou..." The Advent: "Na Apokalypsu se s Industrialyzerem těšíme už od jara!" Report z Drum Affection od Katky Hudební recenze: Kaiserdisco - In No One´s Shadow Shades Of Gray sedmnáctkou u Nightphunk Recordings Sonority a Jock The Lock hned sedmkrát na netlabelu Melodica Jackpot od Fusi & Johnson dalším titulem u Tribal Vision Sato-San To chystají na konec listopadu konečně album Report ze Sound Of Da Boombox od Kickita Report z koncertu Jóhanna Jóhannssona od Myclicka Report z Trasmission – Future Cities od Čéši Report z párty Shadowbox se Syncopixem od Katky Nažhavte se na Apokalypsu sety zahraničních vystupujících! Skyline: "U Private Madness, Public Danger jsme měli od začátku jasno..." United Flavour právě dokončují nové album Hudební recenze: Spirit Catcher - Partners In Crime Report z koncertu Trickyho od Myclicka SHato & Paul Rockseek právě debutovali s Orange Comrades Report z 15. narozenin LMB s The Brand New Heavies od Myclicka After TV z Flow se Sébastien Légerem od Jana Frejma Report z koncertu Crystal Castles v LMB od Vlasty Ševra Audiofly: “Náš label Supernature má za úkol podporovat nové talenty!“ Report z Wonderland Night od Čéši Petit Western dalším EP od Meraka Spirit Catcher: "Kostel? Možná to nejlepší místo pro chytání duchů!" Report z akce Apokalypsa The Bells od Čéši HD videa z Apokalypsy HD videa z Transmission od MHD Scott Ferguson: "Pro mě je důležité, aby to lidi nutilo tancovat, smát se, případně brečet či si zpívat..." Debutem nového labelu MOSP Recordings je Siberia od Michala Poliaka
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016