PARTYLIST

 
Kalendář:
«   červen 2017   »
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Hledej:
Nápověda ?
  • Vyber party, na kterou se chystáš a nezapomeň na datum vpravo.
  • Položky město a klub využívají funkci autocomplete. Stačí napsat několik prvních znaků a systém vám napoví.
  • Položka styl vybírá jen akce, které splňují zadané hudební styly.
Datum:
 
od: 
 
do: 
 
 
 
 

VÝPIS PÁRTY

 
SUPER FLU (DE) - MUSIC 3 ALBUM RELEASE TOUR
PÁTEK 23.06.2017 - 

Roxy, Praha - SUPER FLU (DE) - MUSIC 3 ALBUM RELEASE TOUR

Styl:
deep-house, house, minimal, techno
Info:
http://www.facebook.com...
DJs:
Super Flu (DE), Jan Brachtl b2b Adam Cloud, Fatty M 2nd stage: Arturo Legorreta & guests
News:
 
WE LOVE MUSIC

houseboat U Bukanýra, Praha - WE LOVE MUSIC

Styl:
deep-house, disco, house, chill-out/downtempo, minimal, tech-house
Info:
http://www.bukanyr.cz
DJs:
Letní terasa: lounge atmosphere by DJs Sat & Cashmeer Music Bar: Tibi & Tomics (BlueSound), Slepy
 
TECHNØRD 2 - NORTH TECHNO THERAPY (SECOND ATTACK)

Woko, Jablonec nad Nisou - TECHNØRD 2 - NORTH TECHNO THERAPY (SECOND ATTACK)

Styl:
techno
Info:
http://www.facebook.com...
DJs:
Pavel Krejdl (techno.cz), Dahø (NSW), Petra.P (Maximal), Ziky (Pess), Xadam (Live Production)
Live:
Elektrabel (Axis/Mission)
 
KILLAZ NIGHT - TONAL PATH´S BIRTHDAY SPECIAL

Club 13, Opava - KILLAZ NIGHT - TONAL PATH´S BIRTHDAY SPECIAL

Styl:
house, minimal, tech-house, techno
DJs:
Kaisersoze, Tonal Path, Markus, Withecker, Master
 
CULTURAL REGGAE VIBEZ

lom U Josefa, Hořice - CULTURAL REGGAE VIBEZ

Styl:
dancehall/dub/reggae, jungle/dnb, koncert, liquid funk dnb
DJs:
Benny Page (UK), Bifidus Aktif, Hundread
Live:
Macka B & Roots Ragga band (UK), Lion D live (IT), Rising Spirits, Feher Fekete Kerek, MikkiM & Dave Trumpeteer, Jahtec Jammin´Job, Aneboafro (Mali, CZ), Reggaenerator (PL), Tuff Steppas & Babystep (HU, UK), Gregory G. Ras & Prograss (HU, SK), Roots Controller (UA), Dub Setlers (SK), The Reggae Boys (UA), Raggaultras crew, Petr Míkovec, Jakub Johánek & DJ Teamatique in Dub, Trewor MŠK (SK), Brogáda Rakija (SK), Zywica (PL), Respect Vibration (SK), King Sound Steppaz, Dub Setlers (SK), Rich & Basttien + MC Zachy, Negast, Mike 34, Ras Time Selectaz a další
News:
 
ATP CAMP

RS Spolana, Písek - ATP CAMP

Styl:
breakbeat, breakz, electro, house, tech-house, techno
Info:
http://www.facebook.com...
DJs:
Main stage: My Bad Sister (UK), Sterling Moss (UK), Owen Acid (UK), Cyber Symon (UK), Josy Fullvibe (FR), Basscave live (FR/CZ), AAla, Leia Organa (UK), Rusty (FR/CZ), King Azid (UK), ChP1 aka Format C:\ (DE), Alienduch (FR), Dimension (UK), Ktek (IR), Peter Habit (IR), Vitamin, Nast, Acid Squirrel, Joakim A.(AT), Coblich Acid Attack, Micronic Second stage: Autiolab (live) (Taktbeat), Error (pentatonica), Starek (skutekutek), Nygy Nega (Shadow Cabaret), Dave (Shadow Cabaret), Elmos71, Immerwere
Live:
light show: SCaudio
News:
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016