PARTYLIST

 
Kalendář:
«   červen 2017   »
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Hledej:
Nápověda ?
  • Vyber party, na kterou se chystáš a nezapomeň na datum vpravo.
  • Položky město a klub využívají funkci autocomplete. Stačí napsat několik prvních znaků a systém vám napoví.
  • Položka styl vybírá jen akce, které splňují zadané hudební styly.
Datum:
 
od: 
 
do: 
 
 
 
 

VÝPIS PÁRTY

 
MINISTRY OF SOUND
PÁTEK 09.06.2017 - 

Fashion Club Prague, Praha - MINISTRY OF SOUND

Styl:
electro, house, progressive, tech-house
Info:
http://goout.net...
DJs:
Mike Wooller (UK), Don Marquez, Giacomo, Mark Colton, Ed Knowles
News:
 
KOLLEKTIV TURMSTRASSE (DIYNAMIC, DE)

Roxy, Praha - KOLLEKTIV TURMSTRASSE (DIYNAMIC, DE)

Styl:
house, minimal, tech-house, techno
Info:
http://www.facebook.com...
DJs:
Kollektiv Turmstrasse (Diynamic, DE), IM Cyber, Loutka 2nd stage: Arturo Legorreta (Materia.fm), Pavel Svoboda (Chillin Prague)
News:
 
B4L: ON THE ROAD W/ PYTHIUS (BLACKOUT, NL)

Storm, Praha - B4L: ON THE ROAD W/ PYTHIUS (BLACKOUT, NL)

Styl:
jungle/dnb, liquid funk dnb
Info:
http://www.facebook.com...
DJs:
Pythius (Blackout, NL), No Money (Beats For Love), Bifidus Aktif (Let It Roll), P.DR (Reprospekt), CYBI (Reprospekt), Maart (Reprospekt) + contest winner
News:
 
 
JACK THE HOUSE

houseboat U Bukanýra, Praha - JACK THE HOUSE

Styl:
deep-house, house, chill-out/downtempo, minimal, tech-house, techno
Info:
http://www.bukanyr.cz
DJs:
Letní terasa: lounge atmosphere by DJ Biodan Music Bar: Moskito, Radio, Petr K.
 
CROSS FESTIVAL NO1 - ON THE MOON

RS Meziříčko, Meziříčko - CROSS FESTIVAL NO1 - ON THE MOON

Styl:
2step/UKgarage, acid jazz, breakbeat, breakz, dancehall/dub/reggae, deep-house, disco, dubstep/grime, electro, freestyle, funk, funky, goa/psytrance, hiphop, house, chill-out/downtempo, jazz, jungle/dnb, koncert, latino, liquid funk dnb, minimal, progressive, raggajungle, tech-house, techno, world music/ethno
Info:
http://www.facebook.com...
DJs:
DNB stage: Rob Data (UK), Riya (UK), Rido, Forbidden Society, Hybris, A-Cray, Philip TBC, Pixie, Volume Plus, M4Y4, QO vs Symplex, Houbass, Blofeld & Theya, Furious Freaks, KamCZa & aHZ, Mersi, Skacko, Liquid DNB Crew, Bassistaz, Hoofbeats, Drumbassterds, NEXT:GEN, Telka, Skliba, Skritek, DOC Smegbass, MC Jelen, MC Sova + festival crew b2b special House & techno stage: Eliphino (UK), Smokescreen Sound System / Andy Riley & Steve Littlemen (UK), Citty live, Schwa & Fatty M, Silhouette & NRMN, IM Cyber, Kel Quadrant, Eva Porating, Dash, dMit.RY, Sta, Ghandi, Myclick, M&gors, CTRL ART DEL Break & Bassline stage: Smack, Dryman & Denoir, Alert, Saku, Revize, Aztek, QBE, Dubsteblog, Bassline Bude! vs Rich Gory Ruffian b2b Jesse b2b YNE66683, TNC, Finus, Tommy Protlack Psytrance stage: Back To Mars (NL), Ejczka, Ondrej Psyla, Lolla, Brekeke live, Newteck, MR Gorby, Chicko (SK), Cuky, Farmitch, Jenda Legenda, Heehy Tropico stage: Chong X, DJ Baltazar, Babylon Rocker, Mikkim, Gadjo.cz ft Hadash, Dasha Fyah, Selektor Boldrik, James Wing, Suppafly, I-Wet, Wadi, Pocoloco, Romario
Live:
Live stage: KAMP! (PL), Echo & Tito (IL), Kids Of Adelaide (DE), Ventolin, Lukas Landa, Bonus & Mary C, HRTL, Justin Lavash, VOJ & 3ska, DJ Slater & U-Prag Drummers, Czech Beatbox Battle Exhibition by Jaro Cossiga, Omnion, Ccocman & Messenjah Acoustic
News:
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016