SOUTĚŽE

 

Soutěž o 2x1 vstup na akci Climax 19th Anniversary

Narozeniny klubu Roxy, který i tento týden aktuálně slaví čtvrtstoletí fungování, jsou v plném proudu, my pro vás však už nyní máme soutěž k narozeninám dalším, které se pomalu blíží... Neuvěřitelných 19 let totiž oslaví nejdéle fungující noc Climax tamtéž a to si samozřejmě žádá zvučné jméno v hlavním čase. Stane se tak 25. listopadu a přát bude i velká ikona house music, která v devadesátkách parkety po celém světě slušně rozhýbávala, Roger Sanchez! Ostatně také on letos slavil významné jubileum a pokud víte jaké, pak máte k volňáskům na tuto noc slušně našlápnuto. Přejeme vám hodně štěstí při losování o ně!

 

Soutěž bude ukončena 22. listopadu, za kontaktování výherce je zodpovědný promotér. Kompletní informace o akci naleznete zde.

Jaké kulatiny letos Roger Sanchez oslavil?
40
50
60
 
 
 
 
 
 

Odesláním soutěžního formuláře souhlasím s tím, aby provozovatel webu použil moji emailovou adresu pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a za účelem kontaktování a předání výher a rozesílání pravidelných informací o nových zajímavých soutěžích. Osobní údaje zde uvedené nebudou poskytnuty žádné další straně. Z případného mailingu je možné se kdykoli zdarma trvale odhlásit.

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016