SOUTĚŽE

 

Soutěž o 2x2 vstupy na akci BE25: James Zabiela (UK)

Britský DJ a producent James Zabiela šokoval svou zručností už v raném věku, kdy do klubu Roxy vždy s velkou pompou dorazil... O tom, že ze svého umění za mixážním pultem nic nezapomněl, se budete moci opět přesvědčit 20. října, kdy oficiálně startují 25. narozeniny vyhlášeného pražského klubu. Čtyři z vás mohou být u toho a za vstup nezaplatit ani korunu. Má to však jednu podmínku! Musíte znát správnou odpověď na otázku v naší soutěži a mít taky trochu toho štěstíčka... Ať při vás stojí!

 

Soutěž bude ukončena 17. října, za kontaktování výherce je zodpovědný promotér. Kompletní informace o akci naleznete zde.

Na jaké klubovce se James Zabiela v Roxy představil poprvé?
a) ZEN
b) Reason
c) MIX
 
 
 
 
 
 

Odesláním soutěžního formuláře souhlasím s tím, aby provozovatel webu použil moji emailovou adresu pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a za účelem kontaktování a předání výher a rozesílání pravidelných informací o nových zajímavých soutěžích. Osobní údaje zde uvedené nebudou poskytnuty žádné další straně. Z případného mailingu je možné se kdykoli zdarma trvale odhlásit.

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016