PARTYINFO

 

DJ FRESH (UK) – BREAK4BEATS RELOAD

Datum konání:
05.04.2024 - pátek
Místo konání:
Brno - Fléda
DJs:
DJ Fresh (UK)
Live:
Messy MC
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 20:00, vstup: předprodej: GoOut.net 520,- Kč + poplatky

 
 
DJ Fresh se po letech vrací do Brna

Headliner prestižních světových festivalů a spolupracovník Sub Focuse, Pendulum nebo Sian Evans z Kosheen DJ Fresh se po letech vrátí do Brna. Jedna z klíčových postav elektronické scény odehraje set společně s Messy MC 5. dubna na Flédě. Do České republiky se vrací po dlouhých osmi letech.

 

Daniel Edward Stein alias DJ Fresh je britský dýdžej a producent. Za svoji kariéru vytvořil desítky světoznámých hitů, mezi nejvýznamnější z nich patří "Gold Dust" nebo "Hot Right Now" společně s Ritou Orou. Několik z nich obsadilo první příčky v žebříčcích. Žánrový chameleon dokáže tvořit jak excelentní drum and bass produkci, tak rádiové hity, aniž by ztratily něco ze syrové energie taneční hudby. Založil prestižní vydavatelství Breakbeat kaos.
Na svém kontě má tři autorská studiová alba: "Escape from Planet Monday" (2006), "Kryptonite" (2010) a "Nextlevelism" (2015), a desítky singlů. Ty poslední značí tvrdšími linkami a vokály návrat k původnímu zvuku, kterým Fresh definoval zvuk začátku tisíciletí. V České republice naposledy vystoupil na festivalu Beats for Love v roce 2015, kde byl společně se skupinou Pendulum uveden jako headliner akce. Poslední set v Brně odehrál v rámci Break4Beats na Flédě v roce 2010.

Ukázky:

DJ Fresh ft. Rita Ora – "Hot Right Now"
DJ Fresh ft. Sian Evans – "Louder"

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016