PARTYLIST

 
Kalendář:
«   květen 2018   »
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Hledej:
Nápověda ?
  • Vyber party, na kterou se chystáš a nezapomeň na datum vpravo.
  • Položky město a klub využívají funkci autocomplete. Stačí napsat několik prvních znaků a systém vám napoví.
  • Položka styl vybírá jen akce, které splňují zadané hudební styly.
Datum:
 
od: 
 
do: 
 
 
 
 

VÝPIS PÁRTY

 
TRANCENATION: FROM NEW YORK TO PRAGUE W/ MIKE PUSH EXTENDED SET
SOBOTA 19.05.2018 - 

Uhelna, Praha - TRANCENATION: FROM NEW YORK TO PRAGUE W/ MIKE PUSH EXTENDED SET

Styl:
progressive, trance
Info:
http://www.facebook.com...
DJs:
M.I.K.E. PUSH, Jaccob (D.Max Recordings), Francoa Le Geue (FAR Music), Peter Muff (Afterhours FM), Zooropix (Otrozona)
News:
 
VIVACITY+

houseboat U Bukanýra, Praha - VIVACITY+

Styl:
deep-house, disco, house, koncert, minimal, tech-house, techno
Info:
http://www.bukanyr.cz
DJs:
Cubik & Checo Zac
Live:
Under Pressure
 
 
GALAXION

Music Hall Hobé, Pardubice - GALAXION

Styl:
minimal, tech-house, techno
DJs:
Daz Saund (UK), Simon Shurey (UK), Moonrise, Karbous, Klap-in, Daho, Ludi
Live:
Vojtěch Grindl
 
BIONÝSIE

lesní tábořiště Tišina, Kožlany - BIONÝSIE

Styl:
freestyle, goa/psytrance, chill-out/downtempo, minimal, progressive, techno
Info:
http://www.psytrance.cz...
DJs:
Main stage (Akropolis): XP Voodoo (Aerodance Corporation, RU), CJ Art (Deepersense, PL), Petrix (Trancecarpathiarts, UA), Ejzka (Urban Antidote), Plech (Polyhedra), Psyrix (Hedonix), MIM, Mr. Gorby (WizArts), Jenda Legenda (WizArts), Psyla (Nezmar Records), Martyzan (USE Havířov), Lolla (Independent Theory), Newtec (Luk-Si Records), 000333 (Alien Delon, Out of Disorder), Touchwood (Volnej Průběh), Jiřík (Shivadeco), Heehy & Reborn (Synaptic Dreams / FéniX Festival), Kerray, Darjeel (Ufo Bufo), Cejn (Zero Point), Scannt (DMT), Beyond Infinity (Otrozona), Cuky (Synaptic Dreams), Elien (Independent Theory), Sagus (sagus93.com) Sunday afterparty stage: ahZ + Annita (Good Vibes crew), Salihlávka (Synaptic Dreams), THX1138 + lesní směs Slow Dance / Experimental stage (Pireus): Abyss (Deepersense, PL), Jan Jansn (Bassballett, DE), Elemental (Ufo Bufo), Darjeel (Ufo Bufo), Ixtremist (Ufo Bufo), Eklektik Fluidum (Ufo Bufo) Jiřík (Shivadeco Brno), Cejn (Ufo Bufo), Simon DSK (Sonic Distortion), Dru (Lunchmeat), Hellman (Otrozona), Ink Flo (Futurespective), Innerscope (Futurespective), Josef Sedloň (Radio 1), Stanzim (Volnej Prubeh), Nika77 (techno.cz), Kashmir (Mimo-TV), Mike.H (Lunchmeat, Seed), Plech (Polyhedra), True Detectives (Centrála), Yan (Harmony) Chill out / Ambient stage (Poseidon): AlexT (FR), Cummis (Zahadum Sphere, SK), Kubis (Indian Express), Snoring Dragon (SK), NewTeck (Luk-Si Records), Jenda Legenda (WizArts), Synaptik, Ink_Flo (Futurespective), Jonah Moses (WizArts), Kashmir (Mimo-TV), Kerray, MiM (Iridium.xn), Mr. Gorby (WizArts), 000333 (Mimo-TV), Petrix (Trancecarpathiarts), Ondrej Psyla (Digital Forest), Scannt (DMT Records), THX1138, Acido Domingo & Halluciano Pavarotti
Live:
Main stage (Akropolis): Drip Drop (Harmonia, GR), Ridden (Harmonia, GR), GappeQ (Parvati Records), Balkan Family (CZ/Bosna) + Štěpán Markovič (sax), GEM Reflection (Website Story) Sunday afterparty stage: Brekeke (Luk-Si) Slow Dance / Experimental stage (Pireus): Two Pixels Above (The Little Universe), Yamabushi, Urban Legends & DJ Slater (feat. Filip Markes on sax), Sonority (Distinctive Records), CJ Art (Deepersense, PL), Anatol Svahilec aka Sokrates (Slamoviny), Alfred Czital, Gnosta G, Scannt (DMT Records) Chill out / Ambient stage (Poseidon): 7om45 (Krmelec Recordings), Dash (REM Phase, Duna), Stanislav Abraham
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016