PARTYLIST

 
Kalendář:
«   květen 2018   »
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Hledej:
Nápověda ?
  • Vyber party, na kterou se chystáš a nezapomeň na datum vpravo.
  • Položky město a klub využívají funkci autocomplete. Stačí napsat několik prvních znaků a systém vám napoví.
  • Položka styl vybírá jen akce, které splňují zadané hudební styly.
Datum:
 
od: 
 
do: 
 
 
 
 

VÝPIS PÁRTY

 
GRAM 1ST ANNIVERSARY
PÁTEK 18.05.2018 - 

Gram Records, Praha - GRAM 1ST ANNIVERSARY

Styl:
deep-house, freestyle, house, minimal, tech-house, techno
Info:
http://www.facebook.com...
DJs:
The Animal Print, Thomas Tesla, Culture Pizza, Eva Porating, St. Jakob, Schwa, Jan Cihal, Sta, Asi
News:
 
HARMONY W/ MARCUS HENRIKSSON & TOFFES VÄRLD

Meet Factory, Praha - HARMONY W/ MARCUS HENRIKSSON & TOFFES VÄRLD

Styl:
house, minimal, tech-house, techno
Info:
http://www.facebook.com...
DJs:
Indoor stage: Marcus Henriksson (Home, Mule), Toffes Värld (Kabalion Records), Yan (Harmony) Open air stage: PSJ (Ankali), Alfred Czital (Harmony), Raleigh (Harmony)
News:
 
 
TWIST

houseboat U Bukanýra, Praha - TWIST

Styl:
house, minimal, tech-house, techno
Info:
http://www.bukanyr.cz
DJs:
Raidem, Brady, Alan Davis
 
HELLS BELLS

Nu Grotta, Brno - HELLS BELLS

Styl:
electro, techno
Info:
http://www.facebook.com...
DJs:
Jerry, Leo Lycra, Dave Fish, Andy Smitth, Marcus Cooper
 
BIONÝSIE

lesní tábořiště Tišina, Kožlany - BIONÝSIE

Styl:
freestyle, goa/psytrance, chill-out/downtempo, minimal, progressive, techno
Info:
http://www.psytrance.cz...
DJs:
Main stage (Akropolis): XP Voodoo (Aerodance Corporation, RU), CJ Art (Deepersense, PL), Petrix (Trancecarpathiarts, UA), Ejzka (Urban Antidote), Plech (Polyhedra), Psyrix (Hedonix), MIM, Mr. Gorby (WizArts), Jenda Legenda (WizArts), Psyla (Nezmar Records), Martyzan (USE Havířov), Lolla (Independent Theory), Newtec (Luk-Si Records), 000333 (Alien Delon, Out of Disorder), Touchwood (Volnej Průběh), Jiřík (Shivadeco), Heehy & Reborn (Synaptic Dreams / FéniX Festival), Kerray, Darjeel (Ufo Bufo), Cejn (Zero Point), Scannt (DMT), Beyond Infinity (Otrozona), Cuky (Synaptic Dreams), Elien (Independent Theory), Sagus (sagus93.com) Sunday afterparty stage: ahZ + Annita (Good Vibes crew), Salihlávka (Synaptic Dreams), THX1138 + lesní směs Slow Dance / Experimental stage (Pireus): Abyss (Deepersense, PL), Jan Jansn (Bassballett, DE), Elemental (Ufo Bufo), Darjeel (Ufo Bufo), Ixtremist (Ufo Bufo), Eklektik Fluidum (Ufo Bufo) Jiřík (Shivadeco Brno), Cejn (Ufo Bufo), Simon DSK (Sonic Distortion), Dru (Lunchmeat), Hellman (Otrozona), Ink Flo (Futurespective), Innerscope (Futurespective), Josef Sedloň (Radio 1), Stanzim (Volnej Prubeh), Nika77 (techno.cz), Kashmir (Mimo-TV), Mike.H (Lunchmeat, Seed), Plech (Polyhedra), True Detectives (Centrála), Yan (Harmony) Chill out / Ambient stage (Poseidon): AlexT (FR), Cummis (Zahadum Sphere, SK), Kubis (Indian Express), Snoring Dragon (SK), NewTeck (Luk-Si Records), Jenda Legenda (WizArts), Synaptik, Ink_Flo (Futurespective), Jonah Moses (WizArts), Kashmir (Mimo-TV), Kerray, MiM (Iridium.xn), Mr. Gorby (WizArts), 000333 (Mimo-TV), Petrix (Trancecarpathiarts), Ondrej Psyla (Digital Forest), Scannt (DMT Records), THX1138, Acido Domingo & Halluciano Pavarotti
Live:
Main stage (Akropolis): Drip Drop (Harmonia, GR), Ridden (Harmonia, GR), GappeQ (Parvati Records), Balkan Family (CZ/Bosna) + Štěpán Markovič (sax), GEM Reflection (Website Story) Sunday afterparty stage: Brekeke (Luk-Si) Slow Dance / Experimental stage (Pireus): Two Pixels Above (The Little Universe), Yamabushi, Urban Legends & DJ Slater (feat. Filip Markes on sax), Sonority (Distinctive Records), CJ Art (Deepersense, PL), Anatol Svahilec aka Sokrates (Slamoviny), Alfred Czital, Gnosta G, Scannt (DMT Records) Chill out / Ambient stage (Poseidon): 7om45 (Krmelec Recordings), Dash (REM Phase, Duna), Stanislav Abraham
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016