PARTYINFO

 

MAURO PICOTTO

Datum konání:
03.11.2023 - pátek
Místo konání:
Ostrava - BrickHouse
DJs:
Mauro Picotto (IT), Cocolino (PL), Rosana Rabuza (SLO), Hasky (SK), Danny Bright, A.HIM (PL), contest winner
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 20:00, vstup: předprodej: www.smsticket.cz 590,- Kč + poplatky (150 ks v prodeji), VIP Rave-Pit 1.190,- Kč + poplatky (posledních 10 ks v prodeji)

 
 
Halový rave s Mauro Picotto je skoro za dveřmi
Ano, čtete dobře. Opravdová legenda techna i elektronické hudby obecně, mistr svého řemesla Mauro Picotto se po dlouhé době znovu vrací do ČR.
 
Mauro je umělec, který vyhrál hned několikrát ocenění "nejlepší mezinárodní DJ", byl dlouholetý rezident největšího klubu na světě klubu Privilege Ibiza, a je známý svými nesmrtelnými hitovkami, které dobily žebříčky po celém světě. Např. "Komodo", "Lizard", "Proximus" nebo "Unthinkable" pozná po přehrání refrénu snad každý. Přestože Mauro nějakou dobu produkoval trance i house a dostal se do povědomí široké veřejnosti hlavně počiny v těchto stylech, z jeho 39 leté kariéry za mixem se více než 25 let věnoval technu. K technu se znovu vrátil a to dokazuje i jeho poslední videoset z Parookaville 2023.

 

Mauro vystoupí už 3.11. 2023 v Ostravě na pokračování úspěšné halovky pod taktovkou #wehypetechno. V březnu prostor vyprodala Marika Rossa a teď tomu nejspíš nebude jinak. Komunita #wehypetechno pod vedením Dannyho Brighta zaujala netradičním stage-designem ve formě červené laserové klece, která navštěvníkům vyrazila dech. Tentokrát bude stage design dokonce ještě vylepšen a raveři se mohou těšit na laserovou stěnu přes celé pódium a kolmo na to beam-světelnou vertikální zeď. Danny slibuje, že taková stage tady ještě nebyla.

Takto to vypadalo minule:


Celou galerii najdete zde.


A jaký bude zbytek line-upu? Každý si tam najde to své. 

 
Máte rádi pohodovější techno ve stylu Paula Kalkbrennera? Z Polska ho dorazí zahrát slavní Cocolino

Cocolino


Marcin a Paweł, polské techno duo produkující tech-house a techno již více než 15 let a pravidelně hrající v hlavních časech na většině velkých polských eventech poprvé navštíví Ostravu! Jejich vynikající tracky se dostaly na labely po celé Evropě i mimo ni a každým rokem jsou slavnější! Jejich vystoupení se nedá předvídat, ale dá se tušit, že s jejich soundem budou vynikajícím supportem pro Maura Picotto a roztančí vás tak, že zapomenete na svět. 
 


Chutná Vám hard-techno v podání krásných slečen? Těšte se na Rosana Rabuza (SLO).

Rosana Rabuza

 
Hard-techno princezna pocházející původem ze Slovinska žijící v Rakousku, pravidelně podporující hvězdná jména nejen v jejím rezidentním klubu Bunker, nám přijede naložit svým svižným soundem. Inspirací jí je například Svetec nebo Trym a dle jejího posledního setu se máme na co těšit!
 

Je libo kvalitní hypnotic / raw Techno? Od toho je tady Hasky (SK). 

Hasky

 
Jeden z nejvlivnějších slovenských techno DJs, zakladatel skupiny Techno Gang, moderátor pravidelného Techno Podcastu, organizátor eventů a hlavně dlouholetý DJ a producent právě v jednom z ryzích/původních techno stylů - Hypnotic a RAW. 


Dáte si moderní svižné techno až hard-techno s melodickými prvky ve stylu Alignment? Tohle vám totiž naservíruje Danny Bright.

Danny Bright

 
Český DJ již více než 15 let sdílící pódium se zahraničními headlinery na českých top festivalech nebo v klubech. Danny miluje hudbu, miluje DJing, miluje párty. Jeho sety jsou energické, plné syrových industriálních zvuků, ale i líbivých melodií a basových linek. Danny od začátku roku 2023 hraje ze 2-3 CDJs, externího sampleru a kláves. Díky tomuto hybridnímu setupu jsou jeho sety zajímavé na pohled i poslech a také obohacené o syrové zvuky synťáku Arturia nebo samply. Techno hraje od roku 2014 a jeho sound kontinuálně prochází vývojem. V tuto chvíli ho baví právě ono svižné moderní techno a hard-techno s melodickými prvky.
 


A do startu rozjezd hutným a temným tech-housem? O to se postárá A.HIM (PL)!

A.HIM


A.Himův hutný tech-house je známý po celém Polsku, přestože jeho hlavní základna je v blízkých Katowicích, kde pravidelně vystupuje ve svém domovském klubu SIXA. Je to zároveň jeden z nejvlivnějších lidí na lokální klubové scéně a už teď se můžeme těšit, jak všechny roztančí svými hutnými beaty!
 
Poslední vlna předprodeje a 150 ks vstupenek je teď v prodeji a organizátoři doporučují si vstupenku pojistit, protože na minulém eventu bylo vyprodáno již v předprodeji a na místě byl vpuštěn jen omezený počet osob.

FB event
 
 
 
Cílem komunity #wehypetechno je spojovat posluchače všech techno sub-žánrů a to pro vás prozatím dělá pomocí rozbíhajících se aktivit ve formě podcastu, radio-show a eventů. Další aktivity přijdou v příštím roce.
 
Příjďte ji podpořit a pobavit se na techno megastar Mauro Picotto!
 
#wehypetechno
 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016