PARTYINFO

 

LET IT ROLL 2023

Datum konání:
03.08.2023 - 05.08.2023
Místo konání:
Milovice - letiště Milovice
DJs:
Chase & Status, Andy C, Bru-C, Dimension, Sub Focus, Wikinson, Culture Shock, Delta Heavy, Friction, Metrix, Hedex, Black Sun Empire, Audio, Ed Rush, Jade, Kemal, Optical, Phace, State Of Mind, The Upbeats, Buunshin, Imanu, The Caracal Project, Tom Finster, Alcemist, AMA, Anaïs, Astreaux, Burr Oak, Falcon, Flowidus, Formula, Harley D, Kleu, Mampi Swift, Melysma, RageMode, Rex Hooligan, Rob Gasser, Screamarts, SIREN, SLWDWN, Sustance, Zazu, Monrroe & Duskee & Emily Makis, Whiney & P Money, Camo & Krooked & Mefjus, Annix, Kimyan Law, Rido, Synergy
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 18:00, vstup: předprodej: www.letitroll.cz

 
 
Známe 10 důvodů, proč vyrazit na Let It Roll 2023

Festival Let It Roll se blíží nezadržitelným tempem. Již ve čtvrtek 3. srpna se otevřou brány milovického letiště, kde odstartuje tento největší drum & bassový festival světa. V termínu od 3. do 5. srpna na něm vystoupí více než 300 umělců, z toho více než 150 zahraničních jmen, což je nejvíc v celé historii festivalu. Mezi hlavní hvězdy letos patří Chase & Status, Andy C, Camo & Krooked b2b Mefjus, Dimension, Sub Focus a Wilkinson, na své si ale přijdou milovníci rozličných subžánrů. Pokud vás k účasti nepřesvědčil již tento výčet, máme pro vás dalších 10 důvodů, proč byste na Let It Roll 2023 rozhodně neměli chybět!

 

Modus

Pořadatelé letos navázali spolupráci s oblíbeným a nezadržitelným triem Mefjus, Camo & Krooked a jejich novým labelem Modus. Díky této spolupráci můžete očekávat 6-track EP, limitovanou edici merche, pop-up akci a opening show, kterou si vzali na starost. Budete svědky něčeho neskutečného!

Chase & Status


Legendární line-up

Nejlegendárnější line-up s více než 300 účinkujícími napříč celým drum and bass žánrem. Naplánujte si svůj vlastní lineup poctivě, protože v každé minutě hraje někdo, koho rozhodně nechcete minout!

Úchvatné stage designy

Letos vám Let It Roll přináší tři nové neuvěřitelné stage - Hlavní stage (nebo Citadelle), Botanica a Terra, které někteří z vás měli možnost vidět na Let It Roll Winter 2023. Máte se na co těšit.

LIR 


Bus parties

I když má Let It Roll 5 pódií, určitě musíte navštívit bus parties, kde vás top umělci jako State of Mind, The Upbeats nebo Monrroe vezmou na nezapomenutelnou jízdu. Tato pohyblivá stage vás proveze přes areál festivalu a navíc zažijete jedinečný zážitek. 

Chill-out zóna & Relax zóna

Načerpejte síly po intenzivní párty! Navštivte zóny s dřevěnými káděmi, uklidňujícími masážemi a Game Zone, včetně skimboardingu, skateboardingu na mini U-rampě, stolního fotbálku, XXL fotbálku nebo arkádových her. Ve Workout zóně si můžete zacvičit s vlastní vahou a připravit se tak na další festivalovou noc! Máte letos tolik možností, tak jich vyzkoušejte co nejvíce.

LIR 


Rollin’ Green

Pomozte tvořit zelenější budoucnost! Ubytujte se v Eco campu, třiďte poctivě odpad, zastavte se v Rollin’ Green Pointu a zapojte se do celodenních workshopů. A nezapomeňte odpadky z cigaret vyhazovat do určených popelníků. Let’s Roll Green with us!

LIR Family

Na festivalu není nikdo pouze návštěvníkem; každý je totiž součástí rodiny Let It Roll! Připojte se k tisícům lidí z více než 200 zemí, kteří oslavují svou lásku k drum & bassu. Atmosféra je nepřekonatelná a laskavost je všude kolem. Buďte součástí této rodiny také!

LIR


Poloha

Let It Roll posledních několik let probíhá na letišti Milovice, jen kousek od Prahy. Pokud nevíte, jak se dostat na festival, můžete využít shuttle autobusy, které vás přivezou až ke vstupním branám Let It Roll.

Můžeš být, kým chceš

Buďte na Let It Roll takoví, kým skutečně jste! Vítány jsou všechny kultury a láska (a hudba) je nade vše. Zde není místo pro sexismus, rasismus ani homofobii. Přijďte takoví, jací jste, a nechte svou duši zazářit!

LIR


Keramické záchody

Po několika letech organizátoři posouvají zážitek z toalet na novou úroveň s keramickými splachovacími toaletami na celém festivalu! Jsou to právě tyto malé věci, které dělají velký rozdíl, aby váš festivalový zážitek byl první třídy.

Bonus: Celkový zážitek

LIR


Let It Roll je dobrodružství, které si mnozí pamatují po zbytek svého života. S neuvěřitelnými ohňostroji, opening show, přáteli z celého světa, skvělým jídlem, neuvěřitelným line-upem a vším, co jste právě četli výše, vytváří nejlepší festivalový zážitek. 

Více informací najdete na webové stránce festivalu www.letitroll.cz, případně na facebookové události. Vstupenky na festival včetně dalších služeb je možné zakoupit zde.

 

foto: archiv Let it Roll

 
Let It Roll 2023 nabídne nejvíce zahraničních účinkujících Let It Roll 2023 slibuje dosud nejnabitější ročník

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016