PARTYINFO

 

ELDERBROOK

Datum konání:
23.05.2023 - úterý
Místo konání:
Praha - Roxy
Live:
Elderbrook
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 20:00, vstup: předprodej fource.cz, GoOut, Ticketmaster 620,- Kč + poplatky

 
 
Elderbrook vystoupí v Roxy dvakrát

Nálož dobrých zpráv pro fanoušky Elderbrooka. Jeho pražský koncert (22. května) je těsně před vyprodáním – a to jste ještě neslyšeli nové album "Little Love"... Díky mimořádnému zájmu organizátoři přidávají druhý termín koncertu. Elderbrook si show v Roxy zopakuje i 23. května. Vstupenky za 620,- Kč jsou v prodeji.

 

Elderbrook je hitmaker, jakého je radost sledovat. S každým novým trackem se posouvá dopředu, s každým dalším koncertem je o kus dál i síla jeho už tak vyhlášených živých vystoupení. Všechny jeho pražské koncerty se vyprodaly, naposledy loni v MeetFactory.

 


Má za sebou turné s Jungle anebo Rüfüs Du Sol, spolupráce se jmény jako Camelphat, Diplo, Bob Moses a Rudimental. V prvé řadě je ale osobitým umělcem, jehož písničky pokořily metu více než miliardy a půl streamů. Výčet jeho úspěchů by mohl snadno pokračovat: od nominace na Grammy, po hity, jako byla průlomová "Cola", anebo "Numb". A přestože jsou jeho písničky "bangery", které strhnou na první dobrou, daří se Elderbrookovi vyjadřovat i k tématům, která pálí mnohé z nás. Identita, duševní zdraví – a v poslední době taky rodičovství.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016