PARTYINFO

 

SHTGN 2023

Datum konání:
08.09.2023 - 09.09.2023
Místo konání:
Hrádek nad Nisou - areál Kristýna
DJs:
Tammo Hesselink, Steffen Bennemann, Lena Willikens & Vladimir Ivkovic, Laura BCR, Průvan, Kobayashi Maru & Kletis, Austin Powers & Schaumstoff, equi, Dekadance crew (Makropulos, Simulakrum, Surrealita a Djurra), Servicebot, Ana Mi, Kredenc, Leoht & Andrea Dare, Vapanda, Paris Salad
Live:
Oblaka
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

vstup: předprodej: GoOut.net

 
 
SHTGN 2023 odtajnil všechna jména a spustil předprodej
SHTGN 2023 odtajnil první jména a spustil předprodej

Vloni vstoupil SHTGN festival do třetí dekády své existence. Úctyhodných dvacet dva let pečlivě selektuje ty nejinspirativnější projekty elektronické hudby a představuje je českému publiku. Na konci festivalového léta (o víkendu 8. - 9. září) dorazí do Hrádku nad Nisou vycházející hvězda holandské scény Tammo Hesselink nebo rezident hamburského klubu Golden Pudel Steffen Bennemann. Zatím největším festivalovým úlovkem je pak dnes již kultovní dvojice Lena Willikens & Vladimir Ivkovic.

 

Lena Willikens & Vladimir Ivkovic

Organizátorům je obrovskou ctí přivítat na festivalu jeden z nejzářivějších produktů bohatého zástupu umělců, které pro svět vychoval düsseldorfský bar Salon des Amateurs. Stranou od všech hlavních proudů taneční muziky se zde brousily diamanty jako Jan Schulte, Tolouse Low Trax nebo právě Lena s Vladimirem. V čem spočívá jejich kouzlo? Na začátku vzali, zmuchlali a zahodili veškeré postupy, jak přimět lidi tančit. Jde o nejvyšší formy hudebního hledání zapomenutých klenotů a jejich následných mutací do nových forem. Ať už jde o odkazy krautrocku, goa trance, IDM, acidu nebo techna, Lena s Vladimirem dokáží v dokonalé symbióze sloučit neslučitelné a vzít vás na trip, ze kterého se vrátíte jen pokud oni sami budou chtít!

Lena Willikens + Vladimir Ivkovic

https://soundcloud.com/lenawillikens
https://soundcloud.com/vladimir


Tammo Hesselink

Je až neuvěřitelné, kolik nových talentů neustále posílá do světa holandská scéna. I sami organizátoři festivalu rádi brousí online prostředím a hýčkají si ušní bubínky sety a tracky ze země tulipánů. Na letošní úlovek z holandských vod jsou patřičně pyšní! Tammo Hesselink je nyní už skutečně ostříleným DJem, který si dokázal povodit nejeden taneční parket. Jeho podání zasněných poloh house a techna s důrazem na rytmus a basovou linku je přesně tím zvukem, který chcete slyšet v prime time na zelené louce, obklopeni lesem a pod oblohou posetou hvězdami. Hvězda samotného Tammo Hesselinka momentálně letí strmě vzhůru a po cestě si připisuje zářezy v podobě releasů u Delsin, Nous´klaer Audio nebo na vlastním labelu The Invariants.

Tammo Hesslink

https://soundcloud.com/tammohesselink


Steffen Bennemann

Dlouhé roky byl Steffen Bennemann pevnou součástí lipské hudební scény. Jeho dramaturgické příspěvky osvěžovaly hudební náplň legendárního klubu Distillery a programově řídil obsazení neméně slavného festivalu Nachtdigital. Jeho sety (často v b2b podání např. s Jamesem Holdenem) se pak vryly do vzpomínek mnoha návštěvníků tohoto zásadního německého festivalu a Steffena katapultovaly za DJ pulty klubů z celého světa. Kapitoly Lipsko a Nachtdigital jsou ale už pár let uzavřeny. Steffen Bennemann nyní žije v Hamburku, kde ve studiu pracuje na vlastní produkci a v klubu Golden Pudel režíruje svůj večírek LIFE. Neutichající je jeho záliba v pořádání ambientních "sleep parties". Pokud pak stojí vstříc tanečnímu publiku, dá se Steffen Bennemann v roce 2023 definovat třemi slovy – vinyl, techno, trance!

Steffen Bennemann

https://soundcloud.com/steffenbennemann


Vstupenky jsou právě nyní k dostání za nejvýhodnější cenu, včetně zajímavého balíčku obsahující výroční 2LP kompilaci "Shotgun: 20 Years Of Gladness" zdarma! Odkaz na předprodej najdete zde. Doporučujeme zajistit si dopředu spolu s lístky také ubytování, např. v přilehlém kempu Kristýna.

Sledujte letošní ročník s podtitulem SHTGN 23:  There are plenty of Fishes at the Kristyna pro další informace o nových vystupujících, na viděnou a krásné jaro.

 

SHTGN SoundCloud

SHTGN předprodej

SHTGN web

SHTGN FB


foto: Martin Lovekosi a archiv

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016