PARTYINFO

 

MÁCHÁČ FOREVER 2021

Datum konání:
20.08.2021 - 21.08.2021
Místo konání:
Doksy - pláž Klůček
DJs:
pátek: Thomas Gold, Tom Staar, Brian, David Novacek, Enrico, Matamar, Richard Reynolds, Sedliv, SNBM, TiGi, Victor Tellagio
sobota: Drumcomplex, Dosem, Simina Grigoriu, Chris Sadler, Dominik Gehringer, Džejár, Golpe, Lucca, Lumiere, Michael C, Subgate, Tokátko, Tomas Sinn
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 18:00, vstup: předprodej GoOut: I. vlna: 650,- Kč, II. vlna: 850,- Kč (po vyprodání první vlny)

 
 
Praktické informace pro návštěvníky Mácháč Forever 2021

Již v pátek 20. srpna ožije pláž Klůček u Máchova jezera elektronickou taneční hudbou. Na Mácháč Forever letos zamíří Thomas Gold, Tom Staar, Drumcomplex, Simina Grigoriu, Dosem a chybět nebudou ani přední domácí umělci. Přinášíme aktuální informace k chodu festivalu, který letos doznal několika zásadních změn, mezi které patří např. bezhotovostní placení pomocí čipových náramků nebo nová VIP terasa přímo naproti hlavní stage.

 

Timetable

Kompletní seznam vystupujících a jejich časy najdete zde.

Vstupenky

Předprodej jednodenních základních a VIP vstupenek bude ukončen v daný den ve 14:00, poté bude možné zakoupit vstupenky od 17:00 na místě.

Ceny vstupenek na místě:

- jednodenní: 1.000,- Kč
- VIP: 1.800,- Kč (nezahrnuje balíček merchandise v hodnotě 1.000,- Kč, jak tomu je u vstupenek z předprodeje)
Do ukončení předprodejů zakoupíte vstupenky za 890,- Kč / 1.800,- Kč v síti GoOut.

Machac

Otevření areálu a pokladen


Pátek:

- pokladny / akreditace: 17:00
- testování na místě: 17:00
- otevření areálu pro návštěvníky: 17:00
- hudební produkce: 18:00

Sobota:

- pokladny / akreditace: 17:00
- testování na místě: 17:00
- otevření areálu pro návštěvníky: 17:00
- hudební produkce: 18:00

Výměna vstupenek za pásky

Výměna vstupenek za pásky bude probíhat po oba dny pouze u hlavního vstupu.

Cashless / čipové náramky

Náramky s čipem, které slouží k placení v areálu, obdržíte hned při prvním vstupu do areálu po kontrole vstupenky. Tyto náramky slouží jen k placení - není to náhrada pásky opravňující ke vstupu na festival.

Machac

Dobíjení čipových náramků

- využijte dobití online před festivalem (můžete již nyní) a ušetříte za aktivaci náramku oproti nabití na místě.
- dobíjet bude možné na místě kartou i v hotovosti
- 100% nevyčerpaného kreditu bude vráceno na váš účet

Veškeré další informace najdete zde

Podmínky pro vstup / Covid-19

Pro vstup na festival je nutné splnit jednu z těchto podmínek:

1. Dva týdny od plného očkování (dvě dávky). 
2. Potvrzení o prodělání Covid-19 během posledních 180 dní.
3. Negativní antigenní test ne starší jak 72 hodin. 
4. Negativní PCR test ne starší jak 7 dní. 
 
Kontrola bude probíhat u vstupu do areálu. Prosíme, abyste přišli včas a připravili si předem vaše dokumenty. Výše uvedené lze prokázat covidpassem, písemným potvrzením z certifikovaného zařízení nebo v aplikaci Tečka. 

Možnost se otestovat na Covid-19

Možnost se otestovat antigenním testem budete mít i přímo před vstupem do areálu v pátek i v sobotu od 17:00 do 00:00. Pokud vám hradí test pojišťovna, tak nic neplatíte, jinak stojí test 195,- Kč. Testovací centrum najdete i v kempu Klůček, kde bude otevřeno pouze v pátek od 12:00 do 21:00. Doporučujeme si ale test zajistit dříve, ať zbytečně nečekáte. Tato služba bude k dispozici hlavně pro ty, kteří nemohli, nebo neměli šanci si test zařídit jinde. Se zdržením u testování proto předem počítejte.

Šatna / Skříňky / Dobíjení / Alkotestery

Po celou dobu trvání festivalu bude v provozu šatna a úschova v podobě skříněk (lockerů). Obojí najdete hned při vstupu do areálu, kde bude možné si také dobít telefon a nechat si udělat test na přítomnost alkoholu v krvi pomocí alkostesteru (certifikovaný přístroj Drager).

- jednorázová úschova: 50,- Kč / kus
- locker: 100,- Kč + 100,- Kč vratná záloha
- nabíjení: 40,- Kč / power banka: 60,- Kč + 340,- Kč vratná záloha
- alkostester: 50,- Kč

Parkování

Zaparkovat můžete na hlavním parkovišti před Klůčkem. Parkování bude možné od pátku od rána a je zdarma pro všechny návštěvníky festivalu. Parkováním mimo oficiální parkovací plochy riskujete odtažení vašeho vozidla.

Zákazy

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv nápoje, potraviny, hořlaviny a tlakové nádoby / spreje, těkavé látky, zbraně všeho druhu, drogy a omamné látky, pyrotechniku, laserová ukazovátka, profesionální fotoaparáty a kamery.

V areálu platí zákaz distribuce či umisťování propagačních a reklamních materiálů, které nebyly schváleny pořadatelem festivalu. Zakázány jsou též transparenty, které jsou hanlivé nebo jinak urážlivé. Do areálu platí zákaz vstupu se zvířaty.

Apelujeme na všechny návštěvníky, ať jsou ohleduplní vůči ostatním a dávají na sebe a své přátele pozor. Vyvarujte se nadměrné konzumace alkoholu a požívání drog, které se neslučuje s posláním našeho festivalu. Dopřejte si řádný odpočinek během festivalu i po něm a za volant usedejte vždy s čistou hlavou. Užijme si nádhernou pláž, přírodu, tanec, kvalitní hudbu a hlavně to, že můžeme být konečně po dlouhé době zase spolu.

 
Mácháč Forever 2021 přichází s novinkami Mácháč Forever 2021 představuje sobotní hvězdy Thomas Gold a Tom Staar na Mácháč Forever 2021 Mácháč Forever se letos v srpnu uskuteční

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016