PARTYINFO

 

SVOJŠICE 2019

Datum konání:
31.05.2019 - pátek
Místo konání:
Letní areál Svojšice u Pardubic
DJs:
Shaman Techno stage: Amelie Lens, Pan-Pot
Ritual Drum & Bass stage: TBA
Trans Hard Techno stage: TBA
Arising Talent stage: TBA
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 15:00, vstup: předprodej: I. vlna: 699,- Kč (do 31.3.), II. vlna: 749,- Kč (do 30.4.), III. vlna: 799,- Kč (do 31.5.) Ticketstream: www.ticketstream.net, GoOut: www.goout.net

 
 
Festival Svojšice spustil DJ contest
Amelie Lens a Pan-Pot letos na Svojšicích

Amelie Lens, osmadvacetiletá producentka a dýdžejka z Antverp a fenomén současného techna, a Pan-Pot, dva zvukoví inženýři z Berlína, kteří se upsali jednomu žánru, aby v něm aspirovali na metu nejvyšší. Přesně takové headlinery nabídne 19. ročník pardubického festivalu Svojšice, který proběhne 31. května 2019. 

 

Amelie Lens

V roce 2015 málokdo tušil, jak velký talent se skrývá pod dýdžejským aliasem Renée, který v té době Amelie používala. Vše se změnilo v roce 2016, kdy vyšly její EP "Exhale" a "Let It Go". Amelie na techno scénu přivedla těžký zvuk, kde pulsuje minimal techno s maximální energií a mísí se vlivy žánrů acid a tribal house. Rychle se zařadila mezi elitu scény a její tvorba si našla domov např. na labelech Drumcode (Adam Beyer), Second State (Pan-Pot) nebo Elevate (Pig&Dan). Není tak divu, že s každou další produkcí na sebe strhává stále více pozornosti a stává se symbolem současné generace techna. Její skladby najdete od poloviny roku 2018 také na vlastní značce Lenske.
Pan-Pot

Dlouholeté přátelství, vášeň pro klubovou hudbu, berlínská scéna, stejný smysl pro humor, sklony k perfekcionismu, vlastní label a nekonečné experimentování ve studiu: to jsou recepty, které drží duo Pan-Pot v neustálé tvůrčí aktivitě a jejich produkci na špici kvality. Skládání hudby rádi přirovnávají ke kresbám; ty také vznikají v abstraktním světě, a kontury a linie se kladou postupně, aby společně daly vzniknout údernému celku. Toto se jim daří od jejich debutového alba "Pan-O-Rama" již úctyhodných 12 let.
První vlna vstupenek je k zakoupení v síti Ticketstream a GoOut za 699,- Kč.

Web festivalu

FB event 

 
Festival Svojšice 2019 proběhne poslední květnový den

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016