PARTYINFO

 

MONOLOC (DE), MILTON BRADLEY (DE)

Datum konání:
01.06.2018 - pátek
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
Monoloc (DE), Milton Bradley (DE), Makarov (Kombination Research), Tibiza (Tronic, OneWay)
2nd stage: Arturo Legoretta (materia.fm) & The Mushroom
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 23:00, vstup: předprodej GoOut: 200,- Kč + poplatky https://goout.net/cs/listky/monoloc+milton-bradley/vvec/, na místě: 300,- Kč
Line-up:
23:00 - 01:00 Makarov (Kombination Research)
01:00 - 03:00 Milton Bradley (Dystopian, DE)
03:00 - 05:00 Monoloc (Dystopian, DE)
05:00 - 06:00 Tibiza (Tronic, OneWay)

2nd stage: Arturo Legoretta (materia.fm) & The Mushroom
 
 
Berlínské techno se valí do Roxy
Monoloc a Milton Bradley přivezou do Roxy berlínské techno

Začátek června bude pojat temně a dunivě. Do Prahy se vrátí zástupce Rødhådova berlínského labelu Dystopian, Monoloc, a nebude na to sám. Podpoří ho jeho stájový kolega Milton Bradley, aby společně na jednu noc proměnili Roxy v chrám techna. Monolocovo poslední album bylo Mixmagem označeno za korunovační klenot labelu. Není to ale jediná perla z jeho produkce. Za zmínku stojí třeba track "Phoenix" pro kompilaci "Afterlife" pod taktovkou Tale of Us. Předprodej začal 22. března přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou prvních 24 hodin.

 

Monoloc je techno fanatik, který si ale nejdřív prošel transformací z rocku a heavy metalu. Jakmile objevil elektroniku, zasvětil svůj život tanečnímu parketu. Aby šel štěstí naproti, přestěhoval se z rodného Frankfurtu do Berlína a příklon k technu byl nevyhnutelný. Od začátků vlastní hudební produkce pak uběhlo dlouhých šest let, než byl spokojen s jejím zvukem a rozhodl se dát ji k poslechu někomu jinému. To okamžitě vyústilo v přátelství s Chrisem Liebingem a prvním releasům na CLR roku 2008. Narozdíl od Monoloca je Milton Bradley rodilý Berlíňan a tak jeho první kontakt s hudbou byl poslech žánru acid house, od kterého byl jen krok k belgickému technu. Záhy začal sbírat desky a hrát, ale k vlastní produkci se dostal až v době, kdy Monolocovi vycházelo první EP.

Monoloc

I přesto, že s cestami za hraním začal Monoloc poměrně pozdě v roce 2010, patří v současné době ke stálicím světové techno scény. Pravidelně hraje na festivalu Afterlife a parties Rødhådova labelu Dystopian. Objevil se na festivalech MELT! a Awakenings či v londýnském Fabricu. Ve spojení s Miltonem Bradleym tak čeká zaručená kvalitní zábava pro každého nadšence do hutného temného zvuku a tlumených světel se stroboskopy. Pokud na vás tento popis sedí, oblečte černou a přijďte 1. června do ROXY.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016