PARTYINFO

 

TORTURED SOUL (USA)

Datum konání:
22.03.2018 - čtvrtek
Místo konání:
Praha - Futurum Music Bar
Live:
Tortured Soul (USA)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 20:00, vstup: předprodej: 390,- Kč (+ poplatky) web Futurum Music Bar, pokladna Lucerna Music Bar (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, na místě 460,- Kč
 
 
Tortured Soul roztančí již dnes Futurum Music Bar

Americké trio Tortured Soul kombinující moderní soul s house beaty se po dvou letech vrací do Prahy! Pokud máte rádi naživo hranou taneční muziku, dorazte ve čtvrtek 22. března do Futurum Music Baru, kde Tortured Soul rozjedou svou pověstnou taneční párty. Vstupenky jsou v předprodeji za 390,- Kč (+ poplatky) na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě 460,- Kč.

 

Tortured Soul jsou tím nejlepším důkazem, že moderní taneční muzika může skvěle fungovat i zahraná naživo. V superlativech o nich nemluví jen věrní fanoušci, ale také respektované hudební osobnosti jako Lenny Kravitz, Gilles Peterson, Stevie Wonder nebo Carl Cox. Není se co divit. Americké trio totiž ukazuje, že moderní dance music nemusí být čistě jen DJská záležitost. Tři vynikající muzikanti (John-Christian Urich – bicí, zpěv, Isam McGregor – klávesy, Jordan Scannella – basa) spojují naživo tepající house beaty se soulovými vlivy Prince, Heatwave a Kool & The Gang a vytváří perfektně groovující směs.

Tortured Soul

Zatím posledním studiovým počinem Tortured Soul je singl "U Live 2 Far Away" vydaný v loňském roce, který složil a produkoval John Christian Urich, hlavní postava brooklynského tria. Kromě hlavní verze se track dočkal i pěti remixů. Tortured Soul odehráli už pět skvělých koncertů v Lucerna Music Baru, letos se poprvé představí v "bratrském" Futuru. Udělejte si ve čtvrtek 22. března čas, ve Futuru nás čeká parádně roztančenej mejdan.

FB event

Tortured Soul - "U Live 2 Far Away"
Tortured Soul - "U Live 2 Far Away remixes"

Video:

Tortured Soul - "Live and Unplugged on Kaya FM"

Tortured Soul - "U Live 2 Far Away"
Tortured Soul - "Enjoy It Now (Live In Jakarta)"

https://www.musicbar.cz/

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.instagram.com/lucernamusicbar

www.twitter.com/lucernamusicbar

www.cnfrnc.cz

www.facebook.com/cnfrnc

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016