PARTYINFO

 

KOMIKS W/ FORT ROMEAU (RUNNING BACK, GHOSTLY) & CREDIT 00

Datum konání:
01.12.2017 - pátek
Místo konání:
Praha - OD Kotva
DJs:
Fort Romeau (UK), Credit 00 (DE), Schwa, Lumiere, Fatty M
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 22:00, vstup: předprodej: 333,- Kč GoOut https://goout.net/cs/party/komiks-fort-romeau+credit-00+dalsi/yiklc/#"T":"2017-12-01T22:00:00"
 
 
Do Prahy dorazí producenti Fort Romeau a Credit 00

Jedna z nejvýraznějších pražských warehouse parties Komiks, která kombinuje to nejlepší ze současné elektronické hudby s kvalitním uměním a zajímavými lokalitami, zve 1.12. do historického objektu OD Kotva dvě mladé vycházející hvězdy zahraniční elektronické scény.

 

Komiks ukáže headlinery Fort Romeau z Velké Británie a Credit 00 z Německa, otevře návštěvníkům skladové prostory brutalistního Obchodního centra Kotva od architektů Machoninových, jejichž práci si návštěvníci Komiksu budou moci prohlédnout na výstavě Respekt Madam, a představí mladou sochařku z AVU, která odprezentuje své lidsko-zvířecí sochy, Lindu Páleníkovou. Hudebně sekundovat budou Komiks DJs Schwa, Fatty M a Lumiere.

OD Kotva

Prvním z headlinerů je Michael Greene aka Fort Romeau, světově vyhledávaný DJ, jehož tituly vydávají přední světové labely, jako je Running Back a Live At Robert Johnson, stejně jako ho můžete najít na kompilacích na Rush Hour, Cocoon, Correspondent a Mule Musiq. Jeho styl propojuje techno s housem a vzniká tak unikátní taneční hudba. Fort Romeau je vášnivý sběratel hudby. Vinyly sbírá od svých 8 let a i tato skutečnost z něj dělá velmi vytříbeného selektora. Vedle své DJské kariéry, díky které již navštívil mnoho zemí, je také zakladatelem labelu Cin Cin.

Komiks

Druhým headlinerem je Credit 00, jehož domovským labelem je Rat Life Records. Jeho hudba má výjimečný analogový zvuk, který vytváří díky syntezátorům a drum machines. Jeho EPs můžeme najít na Uncanny Valley a jeho remix vydali v roce 2016 také domácí Endless Illusion.

FB event


Facebook Komiks

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016