PARTYINFO

 

BE25: STEPHAN BODZIN LIVE

Datum konání:
28.10.2017 - sobota
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
IM Cyber, Shaftling, Biodan
2nd stage: Kevin More & 2K
Live:
Stephan Bodzin (DE)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 23:00, vstup: předprodej: 590,- Kč + poplatky, NoD 600,- Kč, Goout: https://goout.net/cs/listky/be25-stephan-bodzin/nmkb/, Ticketpro: www.ticketpro.cz/hudba/kluby/2171486-be-25-stephan.html, na místě: 680,- Kč
Line-up:
23:00 - 00:30 IM Cyber
00:30 - 02:30 Shaftling
02:30 - 04:00 Stephan Bodzin live (DE)
04:00 - 06:00 Biodan

2nd stage: Kevin More & 2K
 
 
Stephan Bodzin uzavře 25. narozeniny klubu Roxy

Opřete se o něco pevného, nebo si raději rovnou sedněte. Roxy připravuje na poslední den 25. narozenin nekompromisní vrchol klubové sezony. Do Prahy přijede německý producent, experimentátor a live performer Stephan Bodzin. Pravděpodobně nejžádanější a bez debat i nejautentičtější současná persóna světové elektroniky uzavře BE25 svým live setem. Předprodej začal 4. srpna v MY ROXY pro registrované s 10% slevou po dobu 24 hodin. Poté v běžných předprodejích.

 

"Autentičnost je vším, bez ní se zdá, že je vše jen prázdná skořápka," nechal se mnohokrát slyšet Stephan Bodzin, jedinečný přízrak, který v posledních pár letech ovládl světovou elektronickou scénu. Brémský producent, syn experimentálního hudebníka doslova bydlel ve svém studiu, kde piloval svůj osobitý sound, tvořil vážnou hudbu pro prestižní světová divadla a to až do roku 2006, kdy se rozhodl vydat první album "Liebe Ist...". 

Stephan Bodzin

Velmi specifický, až hypnotický styl vzbudil bouřlivé reakce a následovaly někdy i tajné kolaborace s techno leadery jako Marc Romboy nebo Oliver Huntemann. Stěžejním momentem ve Stephanově kariéře bylo založení vlastního labelu Herzblut, který vytáhl nahoru jména jako Dominic Eulberg nebo Max Cooper. Zde vydal v roce 2015 jedno ze stěžejních alb techno historie "Powers Of Ten" a krátce nato i prestižní album remixů, kde se podíleli např. Maceo Plex, Pan-Pot nebo Extrawelt. Síla a jedinečnost Stephana Bodzina je hlavně v jeho live show, kde používá velké množství kontrolerů, efektorů a mašinek, z nichž některé z nich sám vyvíjel speciálně pro svou live show. Podle mnohých byla jeho show vrcholem loňského Meltu i letošního Sonaru a jednoznačně bude i vyvrcholením 25. narozenin klubu ROXY.

FB event


Video:

Stephan Bodzin - "Boiler Room Berlin Live Set"

Stephan Bodzin - "Wir"

 

Flyer

 
flyer
 

Reporty

 
Report z akce BE25: Stephan Bodzin live od čéši
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016