PARTYINFO

 

DJ TENNIS (LIFE AND DEATH, IT)

Datum konání:
14.09.2017 - čtvrtek
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
DJ Tennis (Life and Death, IT)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 23:00, vstup: předprodej: 220,- Kč + poplatky, prvních 24 hod přes MY ROXY se slevou 10%, Goout: https://goout.net/cs/listky/dj-tennis/lxib/, Ticketpro: www.ticketpro.cz/hudba/kluby/2162113-dj-tennis.html
 
 
Do Roxy míří zakladatel labelu Life and Death DJ Tennis

Zakladatel labelu Life and Death (Tale of Us, Pan-Pot) a výrazná osobnost současné deep house scény DJ Tennis se představí poprvé Praze. Jeden z nejbookovanějších producentů současnosti promítá do svých setů a releasů i post-rockovou atmosféru, což vytváří intimní a velmi speciální zážitek. Na cestu po tajemných zákoutích elektroniky nás vezme už 15. září. Akce je pořádána Roxy za podpory projektu talentové platformy Coolhunters, která dává prostor mladým umělcům a hudebníkům. Vstupenky jsou k dispozici prvních 24 hodin přes MY ROXY, poté v ostatních předprodejích.

 

Manfredi Romano začínal profesně jako tour manažer punkových kapel v Itálii. O několik let později se rozhodl zkusit štěstí v DAZE - první italské bookingové agentuře zaměřené výhradně na elektronickou hudbu. Na základě bohatých zkušeností v zákulisí se rozhodl v roce 2010 jít svou vlastní cestou DJe a producenta a začal hrát v sicilském tenisovém klubu, kde si vysloužil přiléhavou přezdívku, pod kterou ho známe i dnes. Svůj punkový a post rockový background DJ Tennis ale určitě nezapře. Jako uznávaný producent propojuje trochu ponuré prvky s deep housem a tuto atmosféru promítá i v rámci temnější světelné show. To vše vytváří dokonale intimní a intenzivní zážitek.

DJ Tennis

DJ Tennis zároveň udává zvuk svému labelu Life and Death, pod kterým vydávají releasy například i Tale of Us, Pan-Pot, Oxia nebo Mind Against. Stejně tak jako tito umělci, i on si zakládá na silně emotivních setech a propojeností s publikem. Důkazem může být jeho set z festivalu Burning Man, na jehož line-upu je snad už stálicí nebo jeden z jeho Boiler room setů. Za poslech stojí určitě tracky jako "Floating Boy", "Division" nebo "Chirality", které skvěle podtrhují jeho směr a motto "always looking for something different".

Kuchař, majitel restaurace, motorkář, sběratel vintage figurek akčních hrdinů a vinylů (už teď jich má přes 11 tisíc), především ale silná osobnost a světový producent DJ Tennis se představí poprvé Praze - 15. září v ROXY.

FB event

Audio/Video:

Fink - "Make It Good (Tennis & Tale Of Us Remix)"

DJ Tennis - "Burning Man"

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016