PARTYINFO

 

DIMENSIONS & CROSS PRESENTS SOUL&SIN W/ HUNEE (RUSH HOUR)

Datum konání:
22.07.2017 - sobota
Místo konání:
Praha - Cross
DJs:
Hunee (Rush Hour), Dimensions Soundsystem (UK), Mr. Ultrafino, Mike Corner, Pat Heart, Disco Moreti, Cashmeer, Little Frank, Dmitry, Mooris, Ark3r, ahZ
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 14:00, vstup: do 21:00 zdarma / poté 200,- Kč
 
 
Hunee a Dimensions Soundsystem již tuto sobotu v klubu Cross

Představte si noc v klubu, kde do vás hudba nestrká, ale unáší vás. Kde vás namísto agresivního beatu obklopují melodie, a kde je hutný rytmus zabalený do basové linky hřejivé a hluboké jako vana plná tekoucí čokolády. V klubu přestává vládnout temnota, střídá ji Soul&Sin.

 

Soul&Sin je nová klubová noc založená na spolupráci Cross Clubu s festivalem Dimensions, na jehož pódiu se střídají DJové a muzikanti, jako je Grace Jones, Massive Attack, Jeff Mills, Theo Parrish, Floating Points, Nina Kraviz nebo Danny Krivit. Na prvním vydání se 22.7. představí jako hlavní host Hunee - tvář a spirituální reprezentant nezávislého labelu Rush Hour. Výraznou postavou alternativní klubové scény se stal hned po vydání prvního EP "Tour de Force", na kterém se hrdě přihlásil k moderní podobě hudby 70. a 80. let, která formovala jeho hudební cítění a projev. Od té doby má za sebou desítku releasů, nesčetně spoluprací a plné kluby od Berlína po Tokio.

Vystoupení Huneeho a jeho kolegů z Dimensions Soundsystem podpoří skupina pražských DJů, kteří soulovou tvář klubové hudby pravidelně zařazují do svých setů, a kteří se postarají o to, aby celá noc byla soulová i hříšná.

FB událost

 
Dimensions Festival rozjíždí vlastní label

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016