PARTYINFO

 

REPUBLIC ARTISTS: SAKRO, NICK ELIA LIVE, ELEKTRABEL, THOMAS TESLA

Datum konání:
29.07.2017 - sobota
Místo konání:
Praha - Chapeau Rouge
DJs:
House Floor: Sakro (Raum Musik / Karlovak / La Vie En Rose / Fathers and Sons / Housewax / Houseworx / Amam and / Bon Vivant, MEX), Veloz (Parliamnt / Republic Artists, MEX), Lucas Hulan (Microna)
Techno Floor: Nick Elia (live) (Republic Artists, UK), Elektrabel (Axis / Dirty Corner), Thomas Tesla (Republic Artists, UK)
Bar Floor: Vanko (SK), Deff
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 22:00, vstup: do 23:00 100,- Kč / poté 150,- Kč
 
 
Londýnský kolektiv Republic Artists opět v Chapeau Rouge

V sobotu 29. července zavítá do Chapeau Rouge londýnská DJská parta a label Republic Artists. Akce tradičně proběhne ve všech třech patrech klubu.

 

Na house stage zahraje Sakro, DJ a producent, jehož tracky jsou hrány umělci takových jmen jako Ricardo Villalobos, Raresh, Dorian Paic, Thomas Melchior, Dyed Soundorom, Dewalta, Mike Shannon, Ekkohaus. Track "Jazz In The Forest" byl zařazen do kompilace "Fabric 67", kterou namíchal ZIP. Sakro má na svém kontě řadu digitálních i vinylových releasů na zavedených značkách, jako jsou např. Raum…musik, Karlovak nebo La Vie En Rose, v roce 2014 se představil v Boiler Roomu vysílaném z Mexiko City. Minulý rok založil svou značku Bon Vivant, label, na kterém vyšlo minulý měsíc jeho nejnovější EP. O warm up se postará mexický Veloz, noc uzavře domácí Lucas Hulan.

Na Techno stage se představí UK Roland artist Nick Elia, který zahraje live. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele. Jeho třítrackové EP, vydané na Republic Artists Records, bylo hráno a podporováno mnoha důležitými umělci, jako jsou např. Dubspeeka, Tiga nebo Hannah Wants. Track "Glue" byl hrán na stanici BBC Radio 1. Dále zahraje domácí Elektrabel, chlapík, který se pohybuje na scéně už úctyhodných 15 let, za svou kariéru stihl hrát v mnoha světových klubech včetně tokijského Wombu nebo berlínského Tresoru. Jeho vůbec první vinyl release byl vydán na labelu 6277, který patří Jeffu Millsovi. Jeho track "Daje" zahrál loni Ben Klock na akci Dekmantel. Nebude samozřejmě chybět ani Thomas Tesla, šéf Republic Artists! Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech: Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v německém Tresoru, Magdaleně, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku "Mind Meld 2" od Nikoly Galy.

Třetí, barovou stage, budou mít pod kontrolou DJs Vanko a Deff. Pokud jsi příznivcem house music a techna, nesmíš v sobotu 29. července v Chapeau Rouge chybět!

FB událost

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016