PARTYINFO

 

NICOLAS JAAR (USA)

Datum konání:
23.08.2017 - středa
Místo konání:
Praha - Roxy
Live:
Nicolas Jaar (USA)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 21:00, vstup: 650,- Kč fource.cz, GoOut.cz a Ticketpro
 
 
Elektronický mág Nicolas Jaar vystoupí v srpnu v Praze

Dobrá zpráva pro milovníky experimentální elektroniky – svou první návštěvou Prahu poctí Nicolas Jaar. Chilsko-americký hudebník vystoupí 23. srpna tohoto roku v pražské Roxy. Vstupenky za 650,- Kč jsou právě v prodeji na webu fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

 

Prvotinu "Space Is Only Noise" vydal Jaar už ve svých 21 letech. Kombinace psychedelie a tanečních beatů jej zařadila mezi světovou elektronickou avantgardu. Pro Guardian krátce na to řekl, že se nikdy neupíše žádné velké nahrávací společnosti a založil vlastní label Other People, částečně i na podporu hudebních projektů svých přátel včetně Davea Harringtona, se kterým působil v někdejším projektu Darkside.
Hudbě se Jaar věnuje bezmála deset let, ale svou druhou dlouhohrající desku vydal teprve vloni. Podobně jako jeho předchůdce, bylo album "Sirens" kritikou přijato velmi vřele. Sofistikovaně odvyprávěný příběh s nepřeberným množstvím zvuků, které vznikají a zanikají, detailů, které otevírají bránu posluchačově představivosti - Jaarův nenapodobitelný rukopis.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016