PARTYINFO

 

BE25: JAMES ZABIELA (UK)

Datum konání:
20.10.2017 - pátek
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
James Zabiela (UK), Dan Cooley, Michael C, Arturo Legorreta
2nd stage: Zissou! & Ondrej K
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 21:00, vstup: Předprodej: 320,- Kč + poplatky Goout: https://goout.net/cs/listky/be25-opening-ceremony-james-zabiela/ikhb/, Ticketpro: www.ticketpro.cz/hudba/kluby/2150963-be-25-opening-ceremony.html
Line-up:
21:00 - 23:00 Dan Cooley
23:00 - 01:00 Michael C
01:00 - 03:00 James Zabiela (UK)
03:00 - 05:30 Arturo Legorreta

2nd stage: Zissou! & Ondrej K
 
 
Video z 25. narozenin klubu Roxy je venku 25. narozeniny Roxy odpálí o víkendu Zabiela a Dirtyphonics Klub Roxy zveřejnil přehledný program narozenin BE25 Roxy a NoD slaví v říjnu 25 let
James Zabiela ovládne zahájení 25. narozenin Roxy BE25

25. narozeniny klubu Roxy budou tento rok opravdu stylové tak, jak se na čtvrtstoletí sluší a patří. Páteční opening 20. října ovládne matador taneční scény, uznávaný producent a především jeden z technicky nejšikovnějších DJů na planetě Zemi – James Zabiela. James jednoznačně patří k Roxy, kde si několikrát získal české fanoušky svými vystoupeními na legendární klubovce Zen a také díky své rezidentní noci Reason, kterou míval pravidelně právě v pražském klubu. Předprodej začíná 22.6. v MY ROXY pro registrované s 10% slevou po dobu 24 hodin. Poté v běžných předprodejích.

 

James Zabiela pochází z anglického Southamptonu a jeho stylové a technické zaměření nebylo nikdy možno obsáhnout do jediné škatulky. V počátcích jeho kariéry šlo především o směs house music a breakbeatu. I když nyní je považován spíše za tech-house DJe, prvky breakbeatu můžeme v jeho setech stále slyšet. Od roku 2001 vydal nespočet releasů pod značkou Renaissance, stejně jako většina house velikánů jako Sasha, John Digweed nebo Hernan Cattaneo a v současnosti vlastní úspěšný label Born Electric.

James Zabiela

James Zabiela je velmi ceněný pro kvalitní remixérskou práci, o kterou projevily zájem i kapely jako Hot Chip ("How Do You Do"), Röyksopp ("Remind Me") nebo Radiohead ("The Reckoner"). Jeho remixérské schopnosti jsou patrné i v setech, kdy používá nespočet efektorů a oscilátorů, a to včetně svého iPadu k rozebrání a následnému překopání hraných skladeb, a to vše live. James je i zapojen do vývoje nových produktů Pioneer, kde pomáhal vyvíjet CD přehrávače ve spojení s loopovacími a remixovými mašinkami, které používá při svých vystoupeních, které tak svou kvalitou a provedením přesahují hranice DJ setů.

V rámci zahájení narozenin ROXY ho opět bude v ROXY plná stage. Můžeme se těšit na přehlídku toho nejlepšího ze současné taneční elekroniky, stejně jako na unikátní DJ skills.

FB event

Video:

James Zabiela - "Pioneer Platinum Edition Performance
James Zabiela - "Boiler Room London DJ Set"

www.jameszabiela.com
http://roxy.cz/

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016