PARTYINFO

 

ADDICT #7

Datum konání:
03.06.2017 - sobota
Místo konání:
Praha - Cargo Gallery
DJs:
NobodyListen, Džunya G (SK), Kewu, Nrmn
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 22:00, vstup: 200,- Kč
 
 
Nobodyho Addict ovládne pražskou Náplavku

V sobotu 3. června se pražská Náplavka rozpohybuje na vlnách elektronické muziky a dobré zábavy. Oblíbená loď Cargo Gallery se tady totiž stane centrem dění dalšího dílu stylové párty Addict. Ta bude jako vždy probíhat pod taktovkou DJ NobodyListen a jeho hostů.

 

Addict #7 tradičně láká především na ojedinělý hudební zážitek a parádní atmosféru. V pořadí již sedmá párty v režii oblíbeného DJe a hudebního producenta NobodyListen odstartuje v sobotu 3. června ve 22:00 a bude trvat až do 04:00 nedělního rána. Akce bude tentokrát probíhat ve třech patrech lodi Cargo Gallery na pražské Náplavce.

Nobody

Samozřejmostí jako vždy bude kvalitní zvuk, projekce se speciálními světelnými efekty a pořádně našlapaný line-up, který nabídne domácí i zahraniční hosty. Ke správné letní atmosféře napomůžou i venkovní bary na střeše lodi. Dobrou náladu zajistí i krásné Jäger hostesky, které budou návštěvníky průběžně občerstvovat ledově namraženými drinky Jägermeister.

Džunya G

Vše se odehraje za dohledu i aktivní účasti samotného Jakuba Stracha alias NobodyListen. Kromě něj se můžete těšit i na slovenského DJe Džunya G, který ve svých freestyle setech kombinuje širokou škálu hudebních žánrů. O další porci dobré hudby se postarají i pražští DJs Kewu a Nrmn.

Kewu

Addict #7 nabídne návštěvníkům ještě jedno speciální překvapení. V podvečerních hodinách proběhne exkluzivní rozhovor s DJ NobydyListen. V rámci rozhovoru dojde i na dotazy fanoušků. Celý rozhovor bude živě vysílán na Instagramu českého Red Bullu, kde bude také prostor pro případné otázky a komentáře.

nrmn

Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a dorazte na Addict #7, který vypukne v sobotu 3. června ve 22:00. Vstupenky budou k dostání na místě za 200,- Kč. Prostor má omezenou kapacitu, tak se rozhodně vyplatí dorazit co nejdříve.

FB událost

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016