PARTYINFO

 

NEOFICIÁLNÍ MAGNETIC AFTERPARTY

Datum konání:
06.05.2017 - sobota
Místo konání:
Praha - Studio 54
DJs:
Enrico, Roberto Chochola, Richie, Billy Bright, Nicolas V, Phill Crow
Info:
http://www.studio54.cz
Popis:
start: 04:00
 
 
Neoficiální Magnetic afterparty již dnes ve Studiu 54

Již dnes proběhne v prostorách letňanského výstaviště přední česká halovka s názvem Magnetic Festival, na níž vystoupí současné špičky elektronické hudby. Že se jedná o očekáváný event, je jasné podle ohlasů na poslední prosincovou edici.

 

Studio 54 v minulosti několikrát pořádalo oficiální afterparty po tomto eventu, a i když protentokrát nespolupracuje a nepořádá společnou akci, samozřejmě že můžete dorazit po tomto nabitém večeru do Studia 54, kde si ho můžete prodloužit až do pozdního odpoledne.

Za mixem se představí šestice rezidentů tohoto klubu – Enrico, Roberto Chochola, Richie, Billy Bright, Nicolas V a Phill Crow, kteří jsou zárukou kvalitního mejdanu!

Jak do Studia 54 z Magnetic Festivalu?

Nejrychlejší dopravou na oficiální afterparty do Studia 54 je bezesporu taxi, se kterým se dostanete přímo před klub během 15ti minut. Na afterparty do Studia 54 se můžete také dostat z Letňan MHD a to autobusy č. 158 a 195 na Prosek, kde přesednete na metro linky C, se kterým se dopravíte na Hlavní nádraží, které leží jen několik desítek metrů od afterklubu Studio 54.

Do Studia 54 můžete samozřejmě také zavítat i v neděli a o svátečním pondělí. Nedělní afterparty vás provede sestava Subgate, P-jay, Landchi, Wulky a Smoke a v pondělí se můžete těšit opět na další rezidenty tohoto klubu.

Více info naleznete na www.studio54.cz.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016