PARTYINFO

 

EXTRAWELT LIVE (DE)

Datum konání:
21.04.2017 - pátek
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
Arturo Legorreta, K.Sandra, Makarov
2nd stage: Arnii (lazy DJ), Yan (MMIXV)
Live:
Extrawelt (DE)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 23:00, vstup: předprodej: 220,- Kč + poplatky, NoD: 230,- Kč, na místě: 300,- Kč
Line-up:
23:00 - 01:00 Arturo Legorreta
01:00 - 02:30 Extrawelt live
02:30 - 04:00 K.Sandra
04:00 - 06:00 Makarov

2nd stage: Arnii (lazy DJ), Yan (MMIXV)
 
 
Legendární duo Extrawelt vystoupí již dnes v Roxy live
Extrawelt přivezou do Roxy minimalistické a nadčasové techno

Jarní sezona v pražské Roxy se začíná pomalu formovat a opět nebudou chybět světové osobnosti minimal techna. Nadčasový minimal přiveze mezi fajnšmejkry dobře známé duo z Hamburku Extrawelt. Na hudební scéně se pohybují už od počátku devadesátých let a jejich současná tvorba se vyznačuje silnou dějovou linkou, kterou transformují do svých opojných live setů. Jeden z nich přivezou 21. dubna do Roxy. Předprodeje jsou spuštěny od středy 21. prosince 12:00 exkluzivně přes MY ROXY (10% sleva), 24 hodin poté v klasických předprodejích.

 

Arne a Wayan se na hudební scéně pohybují od začátku 90. let, kdy ve svém rodném Hamburku začínali pod pseudonymem techno-trance projektu Midi Miliz. Jejich průlom coby Extrawelt přišel v roce 2005, kdy vydali svůj první singl "Zu Fuss" pod labelem Border Community. Po úspěšných releasech přišlo na řadu jejich debutové album "Schöne Neue". To německé publikum zvolilo v magazínech Groove a Raveline jako nejlepší toho roku a také označení jako "The Best Live Act". O tři roky později vydali skvěle recenzované album "Aufruhr", tentokrát pod Cocoon Recordings (Adam Beyer, Alan Fitzpatrick, DJ Koze, Loco Dice a mnoho dalších), se kterým jsou spjati dodnes.

Extrawelt

Hamburské duo Extrawelt hudebně čerpá ze svých začátků v "devadesátkách", ale vybírají si jen to nejzajímavější a stále produkují současnou, až nadčasovou elektroniku. Jejich alba a releasy se vyznačují silnou dějovou linkou, která posluchače vtáhne do jejich příběhu. Umí propojit minimalistické prostředí s výraznějšími beaty, což v posluchačích od prvního tónu rozvibruje energii. Díky opojné atmosféře si za své live sety vysloužili už nespočet kladných ohlasů a právě jeden z nich přivezou 21.4. do ROXY.

FB událost

Audio/video:

Clash DJ Mix: "Extrawelt"

Extrawelt - "Live @  Bacchanale Festival"

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016