CLANEK

 

Další Bukanýr Podcast umíchal DJ Lumiere

Music houseboat U Bukanýra je zpátky s dalším podcastem. DJ Lumiere dnes pravidelně působí v Buddha Baru v Praze, je spolupořadatelem warehouse parties Komiks a zároveň je rezidentním DJem mejdanu Sexy Beats u nás U Bukanýra. A proto si nenechte ujít tento díl v podání tak zkušeného DJe!

 

Představovat DJe Lumiera je asi jako nošení dříví do lesa. Na české hudební scéně se objevuje od roku 1994. Během několika let se stal rezidentem pražských klubů Radost FX, Mecca a Roxy. V roce 2000 vycestoval za hranice České republiky, aby během dalších tří let vystoupil v prestižních pařížských klubech Elysée Montmartre, laEnfer, Follies Pigalles. Poté pokračoval po celé Evropě do vyhlášených klubů Nautilus (Bordeaux, FR), Robert Johnson (Frankfukt n. Moh.), Locus (Švédsko), Piekarna (Varšava). Jako producent vydal v roce 2001 první singl "Good-bye Illusions", který vyšel u labelu Beeswax a později se objevil v top chart Peta Moose, Funk D´Void a Jef K. To je ve velké zkratce DJ Lumiere!

Pokavaď si nechcete nechat ujít další podcasty music houseboatu U Bukanýra, tak nezapomeňte sledovat náš SoundCloud.Lumiere FB
Lumiere SoundCloud
Bukanyr FB fan page

 
 
 
 

ČLÁNKY AUTORA

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016